Het jaar 2014 loopt al op zijn eind. Het herfstweer heeft zijn intrede gedaan, het mooie Kustmarathonweekend is achter de rug en het crossseizoen staat voor de deur. Dit is de periode voor het maken van nieuwe plannen. In onderstaande tabel is te zien welke evenementen we zeker gaan bezoeken om te lopen en de evenementen waar de kans aanwezig is dat we er zijn. Bij de blauw gekaderde evenementen zijn wij zeker aanwezig, ij de evenementen die in blauwe tekst staan aangegeven is de kans dus < 100%.

 

OKTOBER 2014        
zaterdag 4   12e Marathon Zeeland Zoutelande St.Marathon
zaterdag 4   Clingse Bosloop Clinge RKHAV
zaterdag 11   20e Veldloopestafette Vlissingen Dynamica
zaterdag 11   Poelbosloop Goes AV'56
zondag 12   Dwars door de Zwingeul Cadzand Wielingen
zaterdag 25   Singelloop Middelburg Dynamica
           
NOVEMBER          
zaterdag 1   29e Moerschanscross Hulst RKHAV
zaterdag 8   47e Mosselloop Burgh-Haam Delta Sport
zaterdag 15   14e Hobbeldebobbelloop Zoutelande Dyn/StEvZout
zondag 16   DRV Natuurloop De Zeemeeuw Cadzand Wielingen
zondag 16   Zevenheuvelenloop Nijmegen  
zaterdag 22   Elderschanscross(KooleSport) Aardenburg Wielingen
zondag 30   Zakloop Nisse AV'56/Zaklop.
           
DECEMBER          
Zat 06 6   Inkelcross Kruiningen AV'56
Zat 13 13   4e Sport 2000 Ten Miles Zierikzee Delta Sport
Zon 14 14   Jules Unlimitid Breskens Wielingen
Zat 20 20   Kievit Warmte Pallandtloop Middelharnis Flakkee
Vrij 26 26   Kerstloop Dishoek Dynamica
Zat 27 27   Clubkampioenschap cross Schuddebeurs Delta Sport
Woe 31 31   Tankloop Dishoek Dynamica
Woe 31 31   DRV Vsylvesterloop Erasmusbos Aardenburg Wielingen
           
JANUARI 2015        
zaterdag 3   wallenloop goes av56
zondag 4   scheidsrechtersloop vlissingen ssvw/dynamica
zaterdag 10   delta cross burgh haamstede delta sport
zaterdag 24   indoor trail goes st.indoor trail
zaterdag 31   scheldesport cross westdorpe scheldesport
           
FEBRUARI        
zondag 1   DPO halve marathon cadzand de wielingen
zaterdag 7   Zwaarste 10 van zeeland burgh haamstede roparun/delta sport
zaterdag 7   Scheldesport trimloop terneuzen scheldesport
zaterdag 14   schipper grevelingen cross ZK bruinisse flakkee
zondag 15   3e natuurloop Moio Beach cadzand de wielingen
zondag 15   Kapelle Cross Kapelle roose
zaterdag 21   trail by the sea renesse sportspromotion
zaterdag 28   massaloop oostkapelle dynamica
           
MAART          
zondag 1   4e natuurloop De Zeemeeuw cadzand bad de wielingen
zaterdag 7   kustcross vlissingen dynamica
zaterdag 14   pannekoekenmolenloop burgh haamstede delta sport
zaterdag 14   krokusloop hulst rkhav
zaterdag 21   ropakustrun dishoek roparun/dynamica
zaterdag 21   teamtrail la roche sportevents
zaterdag 28   25 km van Hulst hulst rkhav
zondag 29   ladies run goes av56
           
APRIL          
zaterdag 4   10 van bru bruinisse roparun/delta sport
zaterdag 11   oosterscheldeloop goes av56
zondag 12   marathon Rotterdam rotterdam  
zaterdag 18   marathon zeeuws vlaanderen terneuzen st.Mar Zws Vl
vrijdag 24   oranjemuidenloop arnemuiden oranjecom/dynamica
zaterdag 25   rabo omloop menheerse middelharnis flakkee
zondag 26   zwaakse weelloop kwadendamme Zr ropateam/av56
           
MEI          
zaterdag 2   halve van renesse renesse sportspromotion
vrijdag 8   griffioenloop middelburg st.griffioen/dynamica
zondag 10   meidoornloop nisse zaklopers/av56
zondag 17   worstel en kom boven wolfaartsdijk Roparun/av56
vrijdag 22   zlm don loop middelburg dynamica
vrijdag 29   schellachloop middelburg dynamica
           
JUNI          
woensdag 3   lepraloop oostkapelle lepra/dynamica
woensdag 18   1e krekenloop westkapelle west/dynamica
zaterdag 20   pzc familieloop vlissingen pzc/dynamica
woensdag 24   sportvisserloop yerseke av56
zondag 28   10 km roosendaal thor
           
JULI          
woensdag 1   stratenl Zoutelande zoutelande dynamica
dinsdag 7   Rabo boulevardloop ijzendijke de wielingen
woensdag 8   stratenl domburg domburg dynamica
dinsdag 14   Rabo zomerloop retranchement de wielingen
woensdag 15   stratenl westkapelle westkapelle dynamica
dinsdag 21   Rabo zomerloop groede de wielingen
woensdag 22   OVBH Stratenloop haamstede delta sport
vrijdag 24   noormannenloop westkapelle noormannen/dynamica
dinsdag 28   Rabo zomerloop nieuwvliet de wielingen
woensdag 29   boulevardloop vlissingen dynamica
           
AUGUSTUS        
dinsdag 4   Rabo zomerloop zuidzande de wielingen
woensdag 5   2e krekenloop westkapelle west/dynamica
vrijdag 7   bloemfontein strandoop ouddorp flakkee
dinsdag 11   Rabo zomerloop cadzand de wielingen
zondag 16   Trail des Fantomes la roche sportsevent
dinsdag 18   Rabo zomerloop groede de wielingen
woensdag 19   3e krekenloop westkapelle west/dynamica
donderdag 20   intersport havenloop zierikzee delta sport
woensdag 26   kreekloop terneuzen scheldesport
vrijdag 28   Hersselmanloop Kapelle Roose
zaterdag 29   hyundai halve marathon burgh haamstede delta sport
zaterdag ???   pandaloop oostkapelle wnf/dynamica
           
SEPTEMBER        
vijdag 11   WEA stadloop goes av56
zaterdag 19   tieleman keukenloop middelharnis flakkee
zaterdag 19   Natuurloop braakman scheldesport
zondag 20   Dwars door de Zwingeul cadzand de wielingen
           
OKTOBER          
vrijdag 2   ladysnight zoutelande st.mar
zaterdag 3   marathon zeeland burgh/zoutelande st.mar
zondag 4   wandelmarathon burgh/zoutelande  
zaterdag 3   clingse bosloop clinge rkhav
zaterdag 10   veldloopestafette vlissingen dynamica
zaterdag 10   poelbosloop scholieren goes av56
zaterdag 24   singelloop middelburg dynamica
           
NOVEMBER        
zaterdag 7   moerschanscross hulst rkhav
zaterdag 14   mosselloop burgh haamstede delta sport
zondag 15   1e natuurloop De Strandganger cadzand de wielingen
zondag 15   Zevenheuvelenloop nijmegen  
zaterdag 21   hobbeldebobbelloop zoutelande even.zout/dynamica
zaterdag 21   elderschanscross aardenburg de wielingen
zondag 29   zakloop nisse zaklopers/av56
           
DECEMBER        
zaterdag 5   inkelcross ZK kruiningen av56
zaterdag 12   intersport ten miles zieikzee delta sport
zaterdag 12   scheldeloop terneuzen scheldesport
zondag 13   jules unlimited breskens de wielingen
zaterdag 19   kievit warmte loop middelharnis flakkee
zaterdag 26   kerstloop dishoek dynamica
donderdag 31   tankloop dishoek dynamica
donderdag 31   sylvestercross aardenburg de wielingen